Бензинова косачка STIHL RM 443.3 Т
С ширина на косене 41 см бензиновата косачка STIHL RM 443 T е много подходяща за използване от любители градинари, които искат да се придвижват маневрено и бързо по тревната площ. Пестящият силите на работещия 1-скоростен колесен механизъм осигурява бързо косене особено на средно големи тревни площи. Добре обмислени елементи на оборудването като гумирана част в зоната на хващане и лесно подвижни колела ви дават възможност за удобно боравене. Индикаторът за нивото на запълване на коша за събиране на трева при този модел ви показва, кога трябва да го изпразните. За да се улесни работата ви, пластмасовият кош за трева се отваря и изпразва лесно посредством отварящ се механизъм. Централната настройка на височината на косене се регулира на шест степени до желаната височина на тревата. В случай че искате да използвате RM 443 T и за мулчиране, тази бензинова косачка може да се преоборудва в мултифункционална косачка с подходящ набор за мулчиране, предлаган като допълнителна принадлежност.
| Технически параметри | |
|---|---|
| Тревна площ | 1200 м² |
| Ширина на косене | 41 см |
| Височина на косене | 25-75 мм |
| Кош за трева | 55 л |
| Двигател | Серия 550 EX OHV RS |
| Работен обем | 140 см³ |
| Мощност | 2.1/2.8 kW/к.с. |
| Работни обороти | 2800 об/мин |
| Гарантирано ниво на звукова мощност LwA | 94 dB (A) |
| Коефициент на неопределеност К | 2 м/сек² |
| Ниво на вибрациите | 2.05 м/сек² |
| Ниво на вибрациите ahw | 4.1 м/сек² |
| Тегло | 25 кг |
| Оборудване | |
|---|---|
| Ръкохватка за носене | |
| Вграден индикатор за равнището на запълване | |
| Колесен механизъм | |
| Гумирана ръкохватка | |
| Бързи връзки Quick-Fix | |
| Лесно движещи се колела | |
| Двигател ReadyStart | |
| Централно регулиране на височината на косене | |
| Спираловиден нож | |
| Ръкохватка, регулируема във височина | |
| Полимерен корпус | |