Бензинова косачка VIKING MB 443
Кат №:
63380113400
ПРОДУКТЪТ Е ИЗЧЕРПАН
Благодарение на малката си ширина на косене тази косачка е много маневрена и се отличава с практични елементи на оборудването. Кошът с индикатор за нивото на запълване е с вместимост 55 литра. Височината на косене се регулира централно от команден лост с помощта на пружини. Лесното стартиране на двигателя, комфортното косене и удобното водене на косачката, както и здравата конструкция, иновативната двигателна технология и ергономичните елементи на оборудването превръщат косенето с МВ 443 в удоволствие.
| Технически параметри | |
|---|---|
| Тревна площ | 1,200 м² |
| Ширина на косене | 41 см |
| Двигател | B&S Serie 450 E OHV |
| Работни обороти | 2,800 об/мин |
| Височина на косене | 25-75 мм |
| Кош за трева | 55 л |
| Гарантирано ниво на звукова мощност LwA | 94 dB (A) |
| Измерено ниво на звуково налягане LpA | 81 dB (A) |
| Коеф. на неопределеност на звуковото налягане KpA | 2 dB (A) |
| Ниво на вибрациите ahw | 4.1 м/сек² |
| Коефициент на неопределеност К | 2.05 м/сек² |
| Приложение | За средноголеми тревни площи |
| Тегло | 24 г |
| Оборудване | |
|---|---|
| Ръкохватки за носене | |
| Стабилна рамкова конструкция | |
| Бързи връзки Quick-Fix | |
| Мулчиране | |
| Иновативен кош за трева | |
| Сгъваема ръкохватка | |
| Вграден индикатор за равнището на запълване | |
| Полимерен корпус | |
| Лесно движещи се колела | |
| Спираловиден нож | |
| Мулти - нож | |
| Централно регулиране височината на косене | |
Серийно оборудване
Допълнително оборудване